Kiehl LEGNODUR TITAN 5l + 100ml dwuskładnikowa powłoka do podług drewnianych

Dostępność: dostępny
Cena: 581,18 zł 581.18
Cena netto: 472,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Kiehl
Kod produktu: Kiehl: 22 14 205
Pin It

Opis

Produkt przeznaczony do olejowanych i zabezpieczonych podłóg z naturalnego drewna, o dużej zawartości substancji stałych, tworzy matowy, przezroczysty film. Bardzo wytrzymały, odporny na ścieranie i działanie chemikaliów. Odpowiedni dla środków do dezynfekcji powierzchni, wykazuje bardzo wysoka wytrzymałość na działanie środków do dezynfekcji rąk.

SKŁAD
Dyspersje tworzywa sztucznego, wolne od soli metalicznych, zmiękczacz (nie zawiera TPEB), woski polietylenowe, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki.
pH koncentratu: ok. 8

ZASTOSOWANIE
Produkt ochronny do podłóg z naturalnego drewna takich jak: parkiet, podłoga z bali, kostka, parkiet przemysłowy, schody, płytki OSB, drewno klejone itp. (w szpitalach, domach spokojnej starości, szkołach, przedszkolach i instytucjach użyteczności publicznej), które były wcześniej zabezpieczone lub pielęgnowane olejem do drewna, wolnym od wosku takim np. jak: Kiehl-Holzol, Kiehl-Pflegeol, Kiehl-Refresher. W przypadku parkietu gotowego należy wcześniej przeprowadzić test na przyczepność.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed zastosowaniem produktu Kiehl-Legnodur-Titan powierzchnie drewniane należy wyczyścić maszynowo na sucho (maszyna jednotarczową, aparatem ssącym, odkurzaczem, padem Kiehl-Legno-Pad), aż do uzyskania jednolitej optyki.

Przed nałożeniem powłoki należy zmieszać powłoke bazową Kiehl-Legnodur-Titan (1 butelka na 1 kanister = 100ml na 5L) z drugim komponentem Kiehl-Durator. W tym celu całą zawartość komponentu Kiehl-Durator wlać do powłoki bazowej i dobrze wstrząsnąć. Po wstrząśnięciu odczekać ok. 5 min. Zmieszaną dwuskładnikową powłokę koniecznie zużyć w przeciągu 12 godzin. Po upływie tego czasu powłoka jest całkowicie utwardzona i nie nadaje się do dalszego stosowania.

Nakładanie powłok:
Powłoka osiąga doskonałą przyczepność oraz optykę tylko na powierzchniach czystych, wolnych od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu.  Nie rozcieńczony produkt ok. 300ml wylać na podłogę i natychmiast rozprowadzić cienka warstwą w sposób ciągły zachodzącymi na siebie torami (mokry tor w mokry), na ok. 10m2 powierzchni. W zależności od właściwości powierzchni należy nałożyć 1-2 warstwy co ok. 90 minut. (maksymalny czas pracy 6 godzin). Tylko wyschnięty film tworzy warstwę pielęgnacyjną odporna na ścieranie.

Środek czyszczący dla narzędzi pracy: woda.

Wskazówka: film można usunąć tylko podczas czyszczenia na sucho a nie podczas mycia gruntownego. Podczas mycia bieżącego i czynności pielęgnacyjnych należy przestrzegać rekomendacji dotyczących pielęgnacji zgodnie z DIN 18356.

ZUŻYCIE NA m2
Nakładanie powłok: 30ml na warstwę

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE!

Kiehl-Durator

Drugi komponent produktu Kiehl-Legnodur-Titan

WŁAŚCIWOŚCI
Środek sieciujący i substancje pomocnicze.
pH koncentratu: ok. 8

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl