Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Ręczniki automatyczne Katrin System

Katrin to jeden z popularniejszych producentów akcesoriów do utrzymania higieny i czystości. Jednym z częściej spotykanych produktów z oferty firmy są ręczniki automatyczne Katrin System, występujące w dużych, wygodnych rolkach.

Ręczniki automatyczne Katrin System cechują się bardzo dużą wytrzymałością oraz chłonnością. Jakość tych ręczników gwarantuje możliwość swobodnego wycierania rąk lub czyszczonych powierzchni bez ryzyka przerwania powierzchni ręcznika. Są to ręczniki papierowe odpowiednie nawet do toalet publicznych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu. Rolki są duże oraz wydajne. Producent podczas wytwarzania oferowanych produktów dba też o kwestie środowiska, więc wybór ten jest również odpowiedni dla zwolenników ekologicznego trybu życia. Szczególnie wygodnie ten rodzaj papieru użytkuje się w połączeniu z dozownikiem elektrycznym Katrin System.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ręczników papierowych, w tym automatycznych ręczników Katrin System. Oferujemy bogaty wybór oraz korzystne ceny – polecamy serdecznie wszystkim klientom!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl