Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Ręczniki kuchenne

Kolejnym papierowym wyrobem higienicznym, którego używa niemal każdy z nas każdego dnia, są ręczniki kuchenne. Użytkujący nie musi usuwać mokrych śladów, plam i innych zanieczyszczeń z powierzchni przy pomocy materiałowej ścierki lub ręcznika – wystarczy wytrzymały i chłonny ręcznik papierowy, który po użyciu można wyrzucić do śmieci. Wygodnie wytrzecie Państwo rozlaną kawę, czy herbatę lub wytrzecie dłonie po zmywaniu naczyń. Ręczniki kuchenne to szczególnie skuteczne rozwiązanie w pomieszczeniach firmowych oraz innych o charakterze publicznym, gdzie z pomieszczenia korzysta większa liczba osób i używanie jednej ścierki byłoby po prostu mało higieniczne.

Ręczniki papierowe, które znajdziecie Państwo u nas, cechują się wyjątkową chłonnością i wytrzymałością. Są w pełni bezpieczne i dopuszczone do kontaktu z żywnością. W zależności od potrzeb możecie również Państwo wybrać rozmiar rolki, który Wam najbardziej odpowiada.

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu GPT. Sprawdźcie nasz asortyment ręczników kuchennych, które sprawdzą się w każdym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl