Produkt dnia
Bigs Fresh SC-77 500ml
Bigs Fresh SC-77 500ml
18,45 zł 15,00 zł
szt.
Bigs SC-515 Glasmax 1l
Bigs SC-515 Glasmax 1l
11,69 zł 9,50 zł
szt.
Bigs Sanitar SC-234 750 ml ŻEL
Bigs Sanitar SC-234 750 ml ŻEL
9,75 zł 7,93 zł
szt.
Producenci
Artykuły
Opcje przeglądania
Producent
Cena

Wiadra i pojemniki

Sprawne sprzątanie nie mogłoby się odbywać bez wiader i pojemników, ułatwiających nam pracę. Czy wyobrażacie sobie Państwo mycie podłogi bez wiadra z wodą? W jaki sposób można by wówczas moczyć mopa – za każdym razem udawać się z nim pod bieżącą wodę? To znacznie wydłużyłoby czas pracy oraz byłoby oczywiście niewygodne. Podobnie w przypadku mycia okien –schodzić z drabiny i moczyć szmatkę w zlewie, czy umywalce? Zdecydowanie nie! Wybierzcie Państwo łatwiejszy sposób i zakupcie u nas odpowiedni pojemnik lub wiadro z wyciskarką!

Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów, dostosowanych do różnych produktów oraz różnego sposobu użytkowania. Poszukiwany sprzęt znajdą u nas zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonalne firmy sprzątające. Znajdziecie Państwo u nas nie tylko całe pojemniki lub wiadra z wyciskarką, lecz też drobne akcesoria do nich, jak np. same odciskarki lub kółka do wiader.

Z naszym sklepem internetowym rozwiążecie Państwo wszystkie swoje problemy w kwestiach utrzymania czystości w swoim otoczeniu. Przeglądajcie więc Państwo naszą ofertę i wybierzcie wiadro z wyciskarką lub pojemnik do mycia, którego potrzebujecie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl