Produkt dnia
Bigs SC-515 Glasmax 1l
Bigs SC-515 Glasmax 1l

11,66 zł

9,48 zł

szt.
Bigs Sanitar SC-234 750 ml ŻEL
Bigs Sanitar SC-234 750 ml ŻEL

11,50 zł

9,35 zł

szt.
Bigs Sanitex SC-244 1l
Bigs Sanitex SC-244 1l

16,91 zł

13,75 zł

szt.
Producenci
Artykuły
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Pady czyszczące

W niektórych miejscach, szczególnie zakładach pracy i halach produkcyjnych, ręczne mycie podłogi nie wystarczy. Rodzaj oraz intensywność zabrudzeń jest tak duża, że konieczne jest użycie specjalnych, przeznaczonych do ich usuwania, urządzeń. Podczas ich eksploatowania niezbędna jest wymiana części, odpowiadających za samo czyszczenie, czyli padów i bonetów. Gdzie można je zakupić? U nas, ponieważ mamy bogatą ofertę bonetów oraz padów do maszyn czyszczących.

Rodzaj padów do maszyn czyszczących dobiera się w zależności od tego, z jakim rodzajem zanieczyszczenia będzie musiała poradzić sobie maszyna. Pady do maszyn czyszczących podzielone są według kolorów. Im ciemniejszy kolor, tym krążek będzie twardszy. Łatwo więc wywnioskować, że białe pady do maszyn czyszczących, przeznaczone są do polerowania powierzchni, najciemniejsze, czarne i brązowe, służą zaś wręcz do zdzierania zabrudzeń i można je stosować na nawierzchniach, takich jak beton.

Zachęcamy do tego, aby dokonywać zakupów wszelkich, niezbędnych do pracy urządzeń czyszczących akcesoriów, w naszym sklepie. Nasza oferta jest specjalnie przygotowana do Państwa potrzeb. Zadbajcie Państwo o higienę z GPT.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl