Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Papier toaletowy Jumbo do 19 cm

Oferujemy wysokiej jakości papier toaletowy Jumbo, niezbędny w każdej toalecie publicznej. Jest to specjalna propozycja dla obiektów użyteczności publicznej, supermarketów i galerii handlowych, szkół, szpitali oraz wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej, w których codziennie znajduje się wiele osób – rolki są bowiem bardzo duże, a długość papieru przekracza zazwyczaj 100 metrów. Dzięki temu starczają na długo, w związku z czym nie ma konieczności ich ciągłej wymiany w dozowniku.

Papier toaletowy Jumbo to produkt w pełni ekologiczny, wykonywany z makulatury lub celulozy. W naszej ofercie znalazły się rozwiązania renomowanych producentów, a więc PGD BIGS oraz Katrin Metsa Tissue, którzy słyną z tworzenia produktów wysokiej jakości. Dzięki temu papier toaletowy z naszego sklepu jest chłonny, delikatny i mocny, a więc łączy wszystkie najważniejsze dla tego typu produktu cechy. Oferujemy produkty o różnej liczbie warstw oraz odmiennej długości, dzięki czemu znajdziecie Państwo rozwiązanie idealne dla siebie.

Istnieje możliwość zamówienia produktów w opakowaniu jednostkowym oraz transportowym – w zależności od Państwa potrzeb. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny wszystkich dostępnych w ofercie wyrobów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl